" />
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Firma2 » Biuro3 » Tłumik światłowodowy Qoltec LC/UPC(F)-LC/UPC(F) 2dB SingleMode
Dodatkowe opcje przeglądania
Kontakt
  • e-QBen Sp. z o.o.
    Mnichowo 14 ; 11-440 Reszel
    e-mail: eqben@e-qben.com
    www.e-qben.com | www.e.qben.pl

    Nest Bank SA: PL69253000082028102981390001
    Dane rejestrowe:
    Sąd Rejonowy w Olsztynie VIII Wydział Gospodarczy KRS
    KRS: 0000601374
    NIP: 7422251840
    REGON: 363693097
    Kapitał: 5.000 zł
    NIP: 7422251840
  • E-mail:sklep@e-qben.pl
  • Telefon+48 781720600
  • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 16.00, w soboty 10.00 - 14.00
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
Tłumik światłowodowy Qoltec LC/UPC(F)-LC/UPC(F) 2dB SingleMode-46414

Tłumik światłowodowy Qoltec LC/UPC(F)-LC/UPC(F) 2dB SingleMode

Qoltec

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Koszt wysyłki: od 35,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 35,00 zł

Numer katalogowy: incSPQTOKWT0010

Kod producenta: 54177

Stan magazynowy: 3 szt.

Kod EAN: 5901878541778

Cena: 11,34 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)

  • Grupa towarowa: Produkty siecioweSieci światłowodoweTłumiki światłowodowe
  • Informacje dodatkowe: Złącze: LC/UPC(żeński) - LC/UPC(żeński)
  • Nazwa typu: Tłumiki światłowodowe
  • Okres rękojmi w miesiącach: 24
  • Opis ogólny: Tłumik światłowodowy
  • Producent: Qoltec
  • Rodzaj włókna: Jednomodowe
  • Tłumienie: 2 dB

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl